افزایش درآمد وب گاه از روش قرار دادن بک لینک های معتبر

افزایش درآمد وب گاه از روش قرار دادن بک لینک های معتبر

درآمد یک وب گاه ر می شود از راه های مختلفی رشد داد، تنها کافی است که راه های سازگار را بدانیم و بدرستی از آن ها استفاده کنیم. نیز باید مطمئن باشیم که این راه ها به وب سایتمان ضرری نمی زند و منجر به پنالتی شدن از طرف موتور های جستجو نمی شود.

در این مطلب می خواهیم یک راه جدید را معرفی کنیم که هم آسوده و ساده بوده و هم اینکه امنیت وب گاه را به مخاطره نمی اندازد.

همانطور که می دانید یکی از راهایی که برای رشد جایگاه وب گاه ها در موتورهای جستجوگر استفاده می شود، استفاده از بک لینک های معتبر است که در یک سایت به سایت دیگر داده می شود. یعنی شما می توانید یک قسمت از فضای سایت تان را به سایت های دیگر اختصاص دهید تا آن ها بتوانند لینک هایشان را در آن قسمت قرار دهند و شما هم در قبال این مورد، مبلغی را از سایت های مذکور دریافت کنید.

اما این راه مشکلات خودش را نیز به همراه دارد، زیرا شما نمی توانید همیشه و در همه حال این لینک ها را کنترل کنید یا از سلامتشان با خبر شوید. حتی بعضی اوقات، زمان سازگار برای قرار دادن این لینک ها را نمی دانید و همین موضوع باعث می شود که مشتری های تان را از دست دهید. از جهت دیگر، مکاتبه با مشتری نیز همیشه خوشایند نیست و این احتمال وجود دارد که باعث خستگی بیش از حد شما شود.

Uniplace.ir پلتفرم جدیدی است که تمام این مشکلات را از میان برمی دارد و پروسه حراج فضا برای قراردادن لینک و بررسی های پر اعتبار روی لینک ها را بصورت خودکار انجام می دهد.

مراحل راه اندازی انبوه ساده است. شما بعد از ثبت نام در وب‎سایتِ uniplace.ir کد مخصوص را دریافت و در صفحات اصلی‌ وب‎سایت خود قرار می دهید؛ به محض پویا شدنِ کد، سیستم بصورت خودکار اقدام به قرار دادن لینک در وب گاه شما خواهد کرد.

اگر بخواهیم با جزئیات بیشتری توضیح دهیم، مراحل اینگونه است که شما در این وب گاه ثبت نام می کنید و بعد از ۵ ثانیه(!) کد مخصوص براى قراردادن در وب‌سایت را دریافت خواهید کرد.

سپس می‌بایست کد مخصوص را در وب‌سایت قرار دهید. بعد از گذشت حداکثر ٢۴ ساعت، وب‌سایت شما بررسى و تایید شده و کسب درآمد ابتدا خواهد شد. بعد از گذشت هشت ساعت، صفحه‌هاى وب‌سایت شما وارد سیستم شده و پروسه پیدا کردن خریدار ابتدا خواهد شد.

شاید باورتان نشود، اما کسب درآمد آسان شده است، این طور نیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

راهنمای لغات
...

  • درباره نویسنده :
    • Avatar
    • مهدی قزوینی

      مدیر ویوپرس، یادگیری مداوم و خلاقیت رو دو رکن اصلی برای موفقیت میدونم. در حوضه های مختلف اما مرتبط فعالیت کردم و امیدوارم مطالب ارایه شده در وبلاگ ویوپرس برای شما مفید بوده باشه.

رضا

پاسخ

بهنظر شما سایت uniplace.ir برای کسب درامد از فروش بک لینک از سایت backority.ir بهتر است؟

شرایط ارسال دیدگاه برای کاربران غیرعضو سایت