اپلیکیشن باتری گوگل منتشر شد

اپلیکیشن باتری گوگل منتشر شد

گوگل جدیدا اقدام به گسترش بخش هایی از سیستم عامل اندروید در پوسته اپلیکیشن هایی مجزا کرده است. Device Health Services نام نرم افزار تلفن همراه باتری جدید گوگل است که به تازگی در پلی استور منتشر شده.

حال که نرم افزار تلفن همراه باتری در پلی استور قرار گرفته، سریع تر به روز خواهد شد.
از آنجا که این نرم افزار تلفن همراه تنها روی نکسوس ها و پیکسل ها از پیش نصب شده است، روی گوشی های اندرویدی سایر تولیدکنندگان کار نخواهد کرد. نیز لازم به ذکر است که ظاهرا قدیمی ترین گجتی که می تواند از این نرم افزار تلفن همراه استفاده کند، نکسوس ۵ است. علاوه بر این، این نرم افزار تلفن همراه هنوز به صورت جهانی عرضه نشده است و فعلا تنها در پلی استور امریکا امکان دانلود آن وجود دارد.

اپلیکیشن Device Health Services برای این ساخته شده که جزئیاتی را در مورد نحوه ی استفاده از باتری گوشی و میزان زمان تقریبی باقی مانده از شارژده آن را نشان دهد. نیز گزینه هایی برای نمایش درصد باتری در نوار موقعیت و بهینه سازی تنظیم خودکار نور صفحه نمایش در این نرم افزار تلفن همراه وجود دارد.

حال که این نرم افزار تلفن همراه در پلی استور قرار گرفته است، انتظار می رود شاهد به روزرسانی های سریع تری برای آن باشیم. چرا که دیگر برای این کار، به روزرسانی کل سیستم عامل اندروید نیاز نیست.

راهنمای لغات

Device: به هر وسیله الکترونیکی قابل حمل یک دیوایس یا دستگاه گفته میشود، مثلا تلفن همراه شما یک دستگاه یا دیوایس است.

  • درباره نویسنده :
    • Avatar
    • مهدی قزوینی

      مدیر ویوپرس، یادگیری مداوم و خلاقیت رو دو رکن اصلی برای موفقیت میدونم. در حوضه های مختلف اما مرتبط فعالیت کردم و امیدوارم مطالب ارایه شده در وبلاگ ویوپرس برای شما مفید بوده باشه.

شرایط ارسال دیدگاه برای کاربران غیرعضو سایت