انواع محتوای موجود در وب: محتوای نقد و بررسی کتاب

انواع محتوای موجود در وب: محتوای نقد و بررسی کتاب

در بخش اول از مقاله “انواع محتوای موجود در وب“، به انواع محتواها یا انواع ایده هایی که برای تولید محتوا در وب می توان از آن ها بهره برد، پرداختیم.

سپس در قسمت دوم، به محتوای اینفوگرافیک اشاره کرده و قسمت سوم را نیز به تصاویر Meme اختصاص دادیم. پس از آن، به محتوای ویدیویی و اعتبار آن در وب پرداختیم و در نهایت محتوای آموزشی و راهنما را به نام یکی دیگر از انواع محتوای موجود در وب معرفی کردیم.

اکنون در این قسمت از انواع محتوای موجود در وب قصد داریم به بررسی یکی دیگر از ایده هایی که در هنگام تولید محتوا در حوزه آنلاین می توان از آن بهره برد را نام ببریم؛ محتوای نقد و بررسی کتاب، مبحث مورد نظر ما در این قسمت از سری مقالات انواع محتوای موجود در وب است. با پابلیشری همراه باشید.

محتوای نقد و بررسی کتاب

محتوای نقد و بررسی کتاب می تواند ایجاد یک بحث و گفتگوی ساده از یک کتاب به همراه دیدگاه شما در مورد آن باشد. شما می توانید کتاب های سازگار را معرفی کرده و از آن هایی که به نظرتان سست تر هستند نیز انتقاد کنید. نیز می توانید مفاهیمی که از کتاب ها دریافته اید را با کاربرانتان به اشتراک بگذارید. محتوای نقد و بررسی کتاب انبوه سازگار هستند زیرا به مخاطبانتان کمک می کند تا روی برند شما به نام متفکر گزارش باز کنند.

چگونه از محتوای نقد و بررسی کتاب بهره ببرید

محتوای نقد و بررسی کتاب می تواند بسته به سلیقه شما نگارش شود، هم می توانید این نوع محتوا را به صورت تخصصی برای کاربرانتان عرضه کنید، هم می توانید تنها به یک معرفی ساده بسنده نمایید.

پیشنهاد می شود در محتوای نقد و بررسی کتاب ها از این پوسته پیروی کنید:

معرفی کتاب: ۱ تا ۵ جمله
معرفی نویسنده: ۱ تا ۵ جمله
خلاصه ای از نکات برجسته کتاب: برای هر نکته ۱ تا ۳ جمله
قسمت هایی از کتاب که به آن علاقه مند هستید را به اشتراک بگذارید: ۱ تا ۵ جمله
قسمت هایی از کتاب که به آن علاقه ای ندارید را به اشتراک بگذارید: ۱ تا ۵ جمله
توصیه (و یا عدم توصیه) به کاربرانتان: ۱ تا ۳ جمله
در صفحه یک کال تو اکشن قرار دهید: کال تو اکشنی که به کتاب لینک شده است
مواردی که باید در نظر گرفت

اگر فردی هستید که به خواندن کتاب علاقه مند است و یا فردی اینچنینی را می شناسید، محتوای نقد و بررسی کتاب می تواند یکی از بهترین ایده های محتوایی برای تولید محتوا در فضای وب باشد.

این محتوا می تواند به خوبی برای افرادی که به خواندن علاقه مند هستند اما زمان کافی برای مطالعه تعداد فراوان کتاب را نداشته و یا نمی توانند یک کتاب سازگار و مربوط به حوزه خود را گزینش کنند، انبوه سازگار است.

شما نیز دیدگاه و تجربیات خود را در خصوص محتوای نقد و بررسی کتاب، با ما به اشتراک بگذارید.

لینک منبع

راهنمای لغات
...

  • درباره نویسنده :
    • Avatar
    • مهدی قزوینی

      مدیر ویوپرس، یادگیری مداوم و خلاقیت رو دو رکن اصلی برای موفقیت میدونم. در حوضه های مختلف اما مرتبط فعالیت کردم و امیدوارم مطالب ارایه شده در وبلاگ ویوپرس برای شما مفید بوده باشه.

شرایط ارسال دیدگاه برای کاربران غیرعضو سایت