شرایط و قوانین

 1. ھرگونه کپی برداری از محصولات، نمونه کارھای ویوپرس جرم محسوب شده و شکایات از اینگونه اشخاص از طریق پلیس فتا پیگیری خواھد شد.
 2. ویوپرس فقط در قبال کلیه قالب ھا و اسکریپت های سایت و نحوه کارکرد صحیح آنھا مسئول است، و مسئول آموزش طرز استفاده از آنھا نیست.
 3. فقط قالب ھایی در سایت برای فروش قرار می گیرند که از کیفیت بالا و نمایش صحیح محتوای فارسی برخوردار باشند.
 4. صداقت ، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است . ما در ویوپرس این جمله را زندگی می کنیم . تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک محصولات دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند.
 5. ویوپرس محصولات خود را از لحاظ ریسپانسیو صحیح همانند تصاویر ارایه شده، در چهار سایز تضمین می کند.
 6. پس از عملیات پرداخت حداکثر تا ۲۴ ساعت لینک دانلود محصول خریداری شده فعال خواهد شد.
 7. به شکایاتی که طی حداکثر ۴۸ ساعت پس از فعال شدن لینک دانلود ارسال شده اند ترتیب اثر داده خواهد شد.
 8. در طراحی قالب ها یا اسکریپت های ویوپرس از فونت زیبای ایران سن سریف (fontiran.com) استفاده شده است، لذا تهیه لایسنس این فونت به عهده خریدار بوده و وب سایت ویوپرس هیچ گونه مسولیتی بابت هرگونه استفاده خریدار ندارد.
 9. در پروژه ھای طراحی سایت، کلیه کار با توجه به درخواست مشتری، و پس از برآورد قیمت و ھزینه انجام شده، در صورت اضافه شدن درخواست ھا، مشتری باید ھزینه اضافی کار را پرداخت نماید.
 10. تذکر: تمامی افرادی که از خدمات سایت ما استفاده می کنند مستلزم رعایت قوانین سایت می باشند و فرض بر این است افرادی که از سایت استفاده می کنند قوانین آن را پذیرفته اند.

  تذکر: این قوانین برای جلوگیری از ھرگونه ابھام بنا شده است، بدیھی است ھمانگونه که شما به ما اعتماد دارید، ما ھم سعی در جذب اعتماد شما کاربران گرامی داریم.

  با تشکر مدیریت فروشگاه ویوپرس